RN73H2ETTD2521F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2521F100
JLCPCB Part #
C4162115
Description
2.52kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS