SG73G1JTTD54R9D
MFR.Part #
SG73G1JTTD54R9D
JLCPCB Part #
C5910469
Description
-55℃~+155℃ 333mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS