HV73V2BTTD365J
MFR.Part #
HV73V2BTTD365J
JLCPCB Part #
C4150079
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS