RK73H1HTTC4R30F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4R30F
JLCPCB Part #
C2575303
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS