RK73H1HTTC1R30F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1R30F
JLCPCB Part #
C2575354
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS