RN731JTTD3052F100
MFR.Part #
RN731JTTD3052F100
JLCPCB Part #
C4293735
Description
-55℃~+155℃ 30.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS