RK73H1HTTC4640D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4640D
JLCPCB Part #
C2579226
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS