WK73R1JTTD112J
MFR.Part #
WK73R1JTTD112J
JLCPCB Part #
C3968669
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS