RK73H1HTTC4322F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4322F
JLCPCB Part #
C7343263
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS