RN73H1JTTD6491C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6491C10
JLCPCB Part #
C4307894
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS