RK73H1HTTC3831F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3831F
JLCPCB Part #
C6182569
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS