RN73H2ATTD1093C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1093C25
JLCPCB Part #
C2541157
Description
109kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS