RN73R1JTTD4590C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD4590C50
JLCPCB Part #
C2518881
Package
0603
Description
100mW 459Ω 75V Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS