SG73P2ETTD131J
MFR.Part #
SG73P2ETTD131J
JLCPCB Part #
C4132872
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS