RK73H1HTTC3743F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3743F
JLCPCB Part #
C2575456
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS