SG73S1ETTP751G
MFR.Part #
SG73S1ETTP751G
JLCPCB Part #
C4082714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS