RN731JTTD43R0F25
MFR.Part #
RN731JTTD43R0F25
JLCPCB Part #
C4075671
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS