RK73H1HTTC3571F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3571F
JLCPCB Part #
C6270446
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS