SG73G2ATTD5363C
MFR.Part #
SG73G2ATTD5363C
JLCPCB Part #
C5910664
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS