RK73H1HTTC3482F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3482F
JLCPCB Part #
C2575460
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS