RK73H1HTTC3482D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3482D
JLCPCB Part #
C2579163
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS