RK73B3ATTE513J
MFR.Part #
RK73B3ATTE513J
JLCPCB Part #
C7049695
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS