RK73H1HTTC3400D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3400D
JLCPCB Part #
C2580111
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS