RK73H1HTTC3R60F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3R60F
JLCPCB Part #
C2575309
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS