RK73H1HTTC30R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC30R0F
JLCPCB Part #
C2575532
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS