RN73H1ETTP2433F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2433F50
JLCPCB Part #
C4040689
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS