RN731JTTD56R9F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD56R9F50
JLCPCB Part #
C4055092
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS