RN731JTTD2372C25
MFR.Part #
RN731JTTD2372C25
JLCPCB Part #
C4149521
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS