RK73H1HTTC2212D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2212D
JLCPCB Part #
C2579195
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS