RK73H1HTTC2431F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2431F
JLCPCB Part #
C2575549
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS