RN731JTTD1210B10
MFR.Part #
RN731JTTD1210B10
JLCPCB Part #
C4075212
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS