HV733ATTE684G
MFR.Part #
HV733ATTE684G
JLCPCB Part #
C4227138
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS