RN732ATTD8062F50
MFR.Part #
RN732ATTD8062F50
JLCPCB Part #
C4261945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS