RN73H1ETTP1420F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1420F10
JLCPCB Part #
C2546485
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS