RK73H1HTTC2371D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2371D
JLCPCB Part #
C2579210
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS