RN73H2ETTD7060F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7060F100
JLCPCB Part #
C3985198
Description
-55℃~+155℃ 250mW 706Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS