RT0201BRD0754R9L
MFR.Part #
RT0201BRD0754R9L
JLCPCB Part #
C6460432
Description
-55℃~+125℃ 50mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS