RK73H1HTTC2371F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2371F
JLCPCB Part #
C7343240
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS