RN732BTTD1492D10
MFR.Part #
RN732BTTD1492D10
JLCPCB Part #
C4331482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS