RK73H1HTTC21R5D
MFR.Part #
RK73H1HTTC21R5D
JLCPCB Part #
C2578389
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS