RN732BTTD4990F100
MFR.Part #
RN732BTTD4990F100
JLCPCB Part #
C3977589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS