RK73H1HTTC1R50F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1R50F
JLCPCB Part #
C2575523
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS