RK73H1HTTC1963D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1963D
JLCPCB Part #
C2578434
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS