ERJ-1GJF6200C
MFR.Part #
ERJ-1GJF6200C
JLCPCB Part #
C20021753
Description
-55℃~+125℃ 50mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS