RK73H1HTTC1961D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1961D
JLCPCB Part #
C2579282
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS