SG73S2E1RTTD3001D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3001D
JLCPCB Part #
C7361014
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS