RK73H1HTTC1960F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1960F
JLCPCB Part #
C2575398
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS