RN73H2BTTD2432B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2432B25
JLCPCB Part #
C4317494
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS