RK73H1HTTC1R60F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1R60F
JLCPCB Part #
C2575347
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS