RC0201FR-1312K4L
MFR.Part #
RC0201FR-1312K4L
JLCPCB Part #
C6263451
Description
-55℃~+125℃ 12.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS